دات نت نیوک
از طریق شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید

نمایش مطلب بلاگ

نمایش مطلب بلاگ


چرا به CSS نیاز است ؟

چرا به CSS نیاز است ؟

چرا به CSS نیاز است ؟

در روز های های اولیه اینترنت ،صفحه های وب شامل متن و تصویر بودند .فرمت این متن با استفاده از HTML و تگ هایی مانند <strong>   برای توپر کردن متن یا <font> برای تعیین قلم،اندازه قلم و رنگ متن تعیین می شد.

توسعه دهندگان وب به زودی دریافتند که به چیزی قدرتمندتر برای فرمت دادن به صفحه های خود نیاز دارند و بنابراین CSS  برای حل این مشکل ایجاد شد.

چگونگی حل مشکل توسط CSS

CSS  برای اعمال فرمت روی صفحات با روش های مختلف طراحی شده است و برای تغییر تقریبا قسمت کوچک صفحه وب مانند قلم ها (اندازه ،رنگ ،نوع،و مانند آن) ،رنگ ها و رنگ های پس زمینه ،خط های دور عناصر HTML ،مکان عناصر درون صفحه و موارد بسیار بیشتر فراهم می آورد .CSS توسط همه مرورگر های امروزی قابل درک بوده و بنابر این زبانی برای نمایش بصری صفحه های وب است.

CSS روی مشکل داده ها و نمایش ترکیب شده غلبه کرده است. برای این کار میتوانید تمام اطلاعات فرمت درون فایل های بیرونی ذخیره کنید. با این جداسازی ، سند HTML حاوی هرچیزی است که باید نمایش داده شود و فایل CSS چگونگی نمایش آن را مشخص میکند . در این حالت میتوانید براحتی یکی از دو سند را تغییر داده یا جایگزین کنید بدون اینکه دیگری تغییر کند ،به علاوه میتوانیدCSS را به صورت مستقیم درون یک صفحه HTML  یا ASP.NET   نیز قرار دهید که شانس اضافه کردن قطعه های کوچک CSS در مکان مناسب را بهشما ارایه  میدهد.

پر بیننده ترین مطالب